header_onas2

Dovolte nám představit soukromý revír Jezero Borek, který se nachází ve Středočeském kraji, v katastru obce Borek nad Labem, necelé 3 km od Staré Boleslavi směr Mělník, přibližně 15 km severovýchodně od Prahy.

Samotné jezero má rozlohu cca 23 ha a vzniklo počátkem 90. let minulého století jako důlní propadlina po těžbě písků a štěrkopísků. Dno je zde písčité a kamenité, dosti členité s hloubkami od jednoho do devíti metrů s mnoha terénními nerovnostmi, zatopenými stromy, keři a vegetací.

Jezero je velmi dobře zarybněné, obsádku tvoří zejména kapr a amur, ale najdete zde i ostatní druhy ryb jako jsou štika, candát, sumec, okoun, úhoř, tolstolobik, bolen, lín atd. Rybolov probíhá formou „Chyť a pusť“, přičemž se loví pouze amur a kapr ( obě tyto ryby jsou zde zastoupeny i jedinci nad 25 kg ).

Lovná místa se pravidelně udržují a vylepšují tak, aby výsledek uspokojil rybáře, kteří vyhledávají a upřednostňují komfortnější způsob rybaření. Především je však kladen důraz na to, aby si všechny skupiny rybářů odnesli od našeho jezera nezapomenutelné zážitky jak z lovu zejména trofejních ryb, tak i ze samotného příjemně stráveného pobytu a odpočinku v krásné přírodě.

V roce 2013 byla dokončena výstavba klubovny s kompletním sociálním zázemím, kterou je možné si pronajmout pro Vaše soukromé akce.

⋮ Menu
× Zavřít